از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

هشبرد t17 42

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

طراحی  خاص فن 

وجود دو فن موازی به جلوگیری از اتلاف انرژی کمک شایانی می کند به این صورت که با کاهش سرعت باد، به بهبود بازده حرارتی کمک می کند و در نتیجه عمر دستگاه شما طولانی تر شده و به کاهش هزینه های شما در مورد تعمیر و نگهداری دستگاه بیشتر کمک خواهد کرد.

از مهم ترین ویژگی های این دستگاه مجهز به یکی از جدیدترین تراشه های 7 نانومتری با تکنولوژی TSMC FinFET  از شرکت بیت مین هست.

ماینر  T17 42th

دستگاه ماینر Antminer T17 از جدیدترین محصولات کمپانی Bitmain میباشد و در ماه می سال ۲۰۱۹ عرضه می شود.این دستگاه جزو بیت کوین ماینرها بوده و از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کند. در ادامه قصد داریم محصول را به صورت تخصصی بررسی کنیم.  

قدرت ماینر Antminer T17

ماینر T17 دارای قدرت پردازش ۴۲ تراهش  می باشد ، این میزان پردازش ، از سه هشبرد که در مجموع دارای ۹۰ واحد پردازشی میباشند تامین میشود.  بدون شک از چنین پردازشی نباید توقع دستگاهی کم مصرف داشت ، توان مصرفی این دستگاه ۲۲۰۰w میباشد که چنین مصرفی برای یک دستگاه ۴۲ تراهشی ، رقم فوق العاده ای بحساب می آید. 

طراحی Antminer T17

Antminer T17 از نظر طراحی مشابه سایر دستگاه های جدید کمپانی بیت مین می باشد. یعنی از طراحی دوطبقه ای با چهار فن که دو فن برای ورود هوا ، و دو فن برای خروج هوا تشکیل شده است. با توجه به طراحی ۴ فن این دستگاه ، صدای تولید آن نیز باید زیاد و قابل توجه باشد. صدای تولیدی این دستگاه ۸۲ دسی بل است که دستگاه نسبتا پر سر وصدایی می باشد. وزن ماینر Antminer T17 یازده و نیم کیلو گرم است که از این نظر دستگاه سنگینی است

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید